Ara
Kategoriler
  Menu Close

  Sadakat Programına İlişkin Aydınlatma Metni

  KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNE DAİR AYDINLATMA METNİ

  0323-0016-1570-0019 MERSİS numaralı Düzey Tüketim Malları Sanayi Pazarlama ve Ticaret A.Ş. (“Şirket”) olarak kişisel verilerinizi veri sorumlusu sıfatıyla işlemekteyiz.

   

  Veri sorumlusu Şirket tarafından www.duzeymarket.com adlı elektronik ticaret sitesinde bir sadakat programının yürütülmesi için kimlik, iletişim ve müşteri işlem bilgileriniz firma / ürün / hizmetlere bağlılık süreçlerinin yürütülmesi, mal / hizmet satış süreçlerinin yürütülmesi, müşteri ilişkileri yönetimi süreçlerinin yürütülmesi ve sözleşme süreçlerinin yürütülmesi amaçlarıyla 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) kapsamında sözleşmenin kurulması veya ifası için kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması (madde 5/2 (c)) hukuki sebebine dayanılarak işlenmektedir.

   

  Veri sorumlusu Şirket tarafından sadakat programının yürütülmesi için bahse konu kişisel verileriniz yurtiçinde ya da yurtdışında bulunan iş ortakları ve tedarikçilerle paylaşılabilecektir.  

   

  Kişisel verileriniz, veri sorumlusuna fiziki ya da dijital ortamda sunduğunuz bilgi ve belgeler vasıtasıyla tamamen ya da kısmen otomatik yöntemlerle toplanmaktadır.

   

  Kanunun 11. maddesi içerisinde belirtilen kişisel verilerinize ilişkin haklarınızı, Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğ’de belirtilen usullere uygun olarak aşağıdaki iletişim adresleri vasıtasıyla Şirketimize iletebilirsiniz:

   

  • Adres : Taşdelen Mah. Sırrı Çelik Bulvarı, No.7 Çekmeköy/İstanbul
  • E-posta : info@duzey.com.tr
  • KEP : duzey@duzey.hs02.kep.tr